Hakkımızda

Hakkımızda

YILDIZ Dış Ticaret ağırlıklı olarak Doğu Avrupa ve Balkanlar bölgesinde yer alan müşterilerinin, hazır giyim, kumaş, döşemelik, aksesuar ve ev tekstili talepleri doğrultusunda tekstil sektöründe danışmanlık vermek üzere 2004 yılında kuruldu. Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı sayesinde, YILDIZ artık Avrupa’da birçok ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.  Gelişmiş iletişim ağı ile YILDIZ, iş gereksinimlerinizi karşılamak için gerekli yerel bilgiye ve kilit küresel ağa sahiptir.

YILDIZ Dış Ticaret pamuk, ipek, saten, jarse, organik, sentetik, sürdürülebilir, kanvas, jakar, ipliği boyalı, örme, baskılı ve özellikle denim olmak üzere her türlü kumaşı ve tekstil endüstrisi için teknik iplik, aksesuar ve tekstil makinalarını tedarik etmektedir.

Satışımızın büyük bir kısmını markanız için özel olarak üretilecek hazır giyim ürünlerinin (Dokuma ve Kot Pantalon, Etek ve Gömlekler, Kazak ve her tipte Triko) toptan satışı oluşturmaktadır. YILDIZ Dış Ticaret, yüksek kaliteli ürünleri ile birlikte, rekabetçi maliyetleri sayesinde net marjınızı arttırmanıza olanak sağlayarak, işiniz için değerli bir ortak olmayı hedeflemektedir.